Uwaga klienci!

Prosimy przed dokonaniem zakupu skontaktować się z nami w celu wspólnego ustalenia czasu realizacji. Dziękujemy


Greentom - sklep on-lineGreentom 3 w 1

Łatwe jak liczenie do trzech! Najbardziej ekologiczny na świecie wózek spacerowy Greentom rośnie razem z dzieckiem. Ta sama rama pasuje do modeli Carrycot, Reversible i Classic. Gdy mały pasażer podrośnie, wystarczy dostosować siedzisko. W skład zestawu wchodzą podwozie, rama, gondola, materac, siedzisko, bariera ochronna, osłona i kosz.

Do spaceru… gotowi… start!

Greentom 3 w 1 Limited Collection

Najbardziej ekologiczny na świecie wózek spacerowy Greentom rośnie razem z dzieckiem - teraz dostępny w kolorystycznej wersji limitowanej! Ta sama rama pasuje do modeli Carrycot, Reversible i Classic. Gdy mały pasażer podrośnie, wystarczy dostosować siedzisko. W skład zestawu wchodzą podwozie, rama, gondola, materac, siedzisko, bariera ochronna, osłona i kosz.

Do spaceru… gotowi… start!


Greentom 2 w 1

Ekologiczny wózek dla niemowląt i małych odkrywców. Gdy dziecko podrośnie, można zmienić model Carrycot na model Reversible. W skład zestawu wchodzą podwozie, rama, gondola, materac, siedzisko odwracane, bariera ochronna, osłona i kosz.

Do spaceru… gotowi… start!

Greentom 2 w 1 Limited Collection

Ekologiczny wózek dla niemowląt i małych odkrywców - teraz dostępny w kolorystycznej wersji limitowanej! Gdy dziecko podrośnie, można zmienić model Carrycot na model Reversible. W skład zestawu wchodzą podwozie, rama, gondola, materac, siedzisko odwracane, bariera ochronna, osłona i kosz.

Do spaceru… gotowi… start!


Greentom Carrycot

Idealny pierwszy wózek dla malucha! Stylowy wygląd i łatwe prowadzenie. Lekki i wyjątkowo bezpieczny. Rama i tkanina wykonane w 100% z materiałów pochodzących z odzysku i materac wytworzony z naturalnych materiałów. W skład zestawu wchodzą podwozie, rama, gondola, materac, osłona i kosz.

Greentom Carrycot Limited Collection

Idealny pierwszy wózek dla malucha! Stylowy wygląd i łatwe prowadzenie - teraz dostępny w kolorystycznej wersji limitowanej!. Lekki i wyjątkowo bezpieczny. Rama i tkanina wykonane w 100% z materiałów pochodzących z odzysku i materac wytworzony z naturalnych materiałów. W skład zestawu wchodzą podwozie, rama, gondola, materac, osłona i kosz.


Greentom Reversible

Idealny dla małych pasażerów gotowych na odkrywanie świata! W modelu Reversible można szybko i łatwo odwrócić siedzisko. Dziecko może patrzeć na ukochanego rodzica lub podziwiać świat podczas spaceru. Pełna regulacja siedziska w obu kierunkach.

Greentom Reversible Limited Collection

Idealny dla małych pasażerów gotowych na odkrywanie świata - teraz dostępny w kolorystycznej wersji limitowanej! W modelu Reversible można szybko i łatwo odwrócić siedzisko. Dziecko może patrzeć na ukochanego rodzica lub podziwiać świat podczas spaceru. Pełna regulacja siedziska w obu kierunkach.


Greentom Classic

Wygodne spacery na siedząco w drodze do przedszkola! Pierwsze podróże Twojego małego pasażera będą lekkie, beztroskie i ekologiczne. Zestaw obejmuje podwozie, siedzisko, osłonę, barierę ochronną oraz kosz. Jego złożenie zajmuje tylko chwilę. Gwarantujemy - to dziecinnie proste.

Greentom Classic Limited Collection

Wygodne spacery na siedząco w drodze do przedszkola - teraz dostępny w kolorystycznej wersji limitowanej!! Pierwsze podróże Twojego małego pasażera będą lekkie, beztroskie i ekologiczne. Zestaw obejmuje podwozie, siedzisko, osłonę, barierę ochronną oraz kosz. Jego złożenie zajmuje tylko chwilę. Gwarantujemy - to dziecinnie proste.


TOP