Greentom

Firma Greentom zrewolucjonizowała świat wózków spacerowych dzięki serii. Nowa generacja dziecięcych wózków spacerowych dla nowoczesnych rodziców.

Ich pierwszą inwestycją jest ekologiczny i przyjazny dla środowiska produkt. Wytworzony w całości z naturalnych i pochodzących z odzysku surowców ze źródeł lokalnych.

Greentom to rewolucyjny wózek spacerowy. Został zaprojektowany zupełnie od nowa. Od góry do dołu, od transportu do zastosowania, od małego pasażera do dumnego rodzica.

3 w 1

Wózek Greentom rośnie razem z małym pasażerem. Jest dostępny w 3 wersjach: Carrycot (dla noworodków), Reversible (dla małych odkrywców) oraz Classic (dla przedszkolaków). Dzięki uniwersalnej ramie można łatwo przekształcić wózek na inny model.Łatwe jak liczenie do trzech

Od złożenia w całość do odłożenia na miejsce: firma Greentom stawia na prostotę. Złożenie i rozłożenie wózka jest dziecinnie proste! Złożony wózek zajmuje bardzo mało miejsca. Można go przechowywać w pionie i bez problemu zmieścić w bagażniku małego samochodu.


Tkaniny i ramy

Duży wybór tkanin i ram w różnych kolorach. Najbardziej ekologiczny wózek na świecie dostępny w wielu pięknych kolorach.


Bezpieczna i gładka jazda

Od złożenia w całość do odłożenia na miejsce: firma

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Produkty Greentom spełniają wszystkie europejskie wymogi bezpieczeństwa. I nie tylko. Od uprzęży i pasów po hamulec ręczny.

Wózek jest lekki, a jednocześnie stabilny. Rama jest wykonana z pochodzącego z odzysku polipropylenu: bardzo mocnego, elastycznego i wytrzymałego włókna, które zapewnia sprężystą i gładką jazdę. Dzięki absorbującym wstrząsy kółkom wyposażonym w podwójne łożyska kulowe można swobodnie manewrować wózkiem podczas spacerów w nowoczesnym mieście. Zapewniliśmy również dużo miejsca na Twoje nogi pomiędzy tylnymi kółkami.

Zero siniaków, co Ty na to?

Mała zielona książeczka

Zapoznaj się z najnowszą broszurą dotyczącą produktów Greentom :

TOP
Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas